reklama

Klzisko na pešej zóne otvoria v piatok, fungovať bude až do 8. januára

Klzisko s umelou ľadovou plochou bude aj počas tejto zimy v prevádzke na trnavskej pešej zóne. Otvorenie klziska sa uskutoční v piatok 11. novembra 2016 o 17. hodine. Korčuliari si môžu užívať pohyb s výhľadmi na mestskú vežu či radnicu až do 8. januára 2017.

Už po druhý raz budú mať možnosť návštevníci historického centra mesta využívať klzisko na Hlavnej ulici. V tomto roku bude plocha posunutá o niekoľko metrov ďalej od radnice. Počas otvorenia sa na ploche predstavia členovia trnavského krasokorčuliarskeho klubu a mladí hokejisti HK Trnava.

Klzisko prevádzkuje organizátor Vianočných trhov v spolupráci so spoločnosťou ZF Slovakia a mestom Trnava. Otvorené bude denne sedem dní v týždni od 10. do 20. hodiny. Plocha je osvetlená a ozvučená.

klzisko-trnava
Na pešej zone prebieha od utorka inštalácia umelej ľadovej plochy. Klzisko bude v tomto roku posunuté ďalej od radnice pri fontáne

Špeciálna plocha klziska s rozmermi 20×10 metrov je vyrobená z najmodernejších materiálov, dodávateľom plochy je jedna z popredných svetových firiem z Kanady. Jej produkty využíva napríklad Disneyland či niektoré kluby severoamerickej NHL.

Časovo neobmedzený vstup na plochu je možný cez turniket za poplatok 50 centov. K dispozícii je aj občerstvenie, požičovňa a brúsiareň kurčúľ.
Požičovné je 2 eurá, brúsenie korčúľ stojí 1,50 eura. Samozrejme, na ploche je povolené aj používanie vlastných korčúľ.

Aj v tomto roku bude každú sobotu od 15. hodiny plocha vyhradená pre zábavu v podobe minidiskotéky a organizovaného korčuľovania spojeného so športovými aktivitami pod dohľadom športových odborníkov.

Pre deti z materských a základných škôl vyhradil prevádzkovateľ klziska bezplatné korčuľovanie, v čase od 9. do 13. hodiny si klzisko môžu po dohode prenajať aj organizácie, združenia či skupiny jednotlivcov.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2016 13:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Klzisko na pešej zóne otvoria v piatok, fungovať bude až do 8. januára”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.