reklama

Klzisko pred radnicou navštívilo štyritisíc ľudí, v prevádzke bude do 17. januára

Klzisko pred trnavskou radnicou bude fungovať do nedele 17. januára 2016.

Novinku, ktorú v novembri minulého roku priniesli obyvateľom a návštevníkom mesta spoločnosti ZF Slovakia, MediaFlash a mesto Trnava využilo približne štyritisíc ľudí.

Podľa slov Ivana Novotného návštevnosť klziska bola často odrazom aktuálneho počasia.

„Najviac ľudí si prišlo zakorčuľovať v sobotu, zaujímavé boli aj nedeľné predpoludnia, kedy sa korčuľovali takmer výhradne oteckovia s deťmi,“ skonštatoval.

klzisko-tt

Foto: Vianočné trhy Trnava / Dve Lamy

V decembri prichádzali na klzisko nielen návštevníci Vianočných trhov, ale športovisko pred radnicou často využívali aj deti z trnavských škôl v rámci hodín telesnej výchovy.

Počas adventu mali úspech sobotné cvičenia Fit Kids, kde profesionálni tréneri cvičili a súťažili s deťmi.

Požičovňu korčúľ, ktorá je súčasťou umelej ľadovej plochy, využil v priemere každý štvrtý z celkového počtu 4000 návštevníkov.

„Možno povedať, ze klzisko malo úspech. Všetci sa môžu tešiť opäť na opätovné otvorenie na Martina 11. novembra,“ dodal Novotný.

Syntetický ľad sprístupnili na pešej zóne 20. novembra 2015. Plocha dostala aj svoje vlastné osvetlenie a ozvučenie.

klzisko-trnava
Častými návštevníkmi klziska v centre boli aj trnavskí školáci

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2016 23:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Klzisko pred radnicou navštívilo štyritisíc ľudí, v prevádzke bude do 17. januára”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.