reklama

Občianske preukazy, pasy, vodičáky a evidenciu motorových vozidiel vybavíte na Kollárovej

Úseky občianskych preukazov, cestovných dokladov, vodičských preukazov a evidencie motorových vozidiel sú od pondelka 24. novembra 2014 k dispozícii v novom klientskom centre v priestoroch Okresného úradu na Kollárovej ulici v Trnave.

Polícia v doterajších priestoroch na Starohájskej ulici v Trnave už nestránkuje.

policia-kollarova-obu
Doklady vybavíte po novom na Kollárovej ulici

Parkovisko pred budovou je prednostne je určené pre tých, ktorí budú vykonávať zmeny v evidencii motorových vozidiel, napríklad v prípade prihlasovania vozidiel, zmena majiteľa a polícia musí vykonať na tieto účely obhliadku vozidla.

„Žiadame vodičov, aby boli ohľaduplní a po návšteve klientského centra opustili s vozidlom vyhradené parkovisko. Umožnia tak ľahší prístup iným občanom, ktorí to potrebujú,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

V prvých dňoch budú občanom pomáhať policajti nielen na parkovisku, ale aj v priestoroch nového centra s administratívnymi záležitosťami pri jednotlivých úkonoch.

Správne poplatky je možné uhrádzať priamo v pokladni obvodného úradu, prostredníctvom náhradných kolkov alebo zakúpiť v „kiosku“.

Evidencia zbraní zostáva naďalej na Okresnom riaditeľstve PZ v Trnave na Starohájskej ulici.

Nové klientske centrum je súčasťou celoslovenského programu reformy verejnej správy ESO Ministerstva vnútra SR.

Pracovníci polície sú občanom k dispozícii každý pracovný deň a to v nasledujúcim hodinách:

PO: 08:00 – 15:00 h
UT: 08:00 -15:00 h
ST: 08:00 – 17:00 h
ŠT: 08:00 – 15:00 h
PI: 08:00 – 14:00 h

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2014 14:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Občianske preukazy, pasy, vodičáky a evidenciu motorových vozidiel vybavíte na Kollárovej”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.