reklama

Veľkoplošná obrazovka bude na Slávii aj počas finále Slovensko-Rusko

Aktualizácia 20.mája 8:36:
Aj finálový zápas Slovensko – Rusko budú môcť Trnavčania sledovať na veľkoplošnej obrazovke umiestnenej v areáli Slávie na basketbalovom ihrisku, informoval viceprimátor Bystrík Stanko.

Záverečný duel o zlato začína v nedeľu o 19.30 hodine.

Sobotný semifinálový zápas slovenskej hokejovej reprezentácie proti českému tímu na majstrovstvách sveta môžu sledovať Trnavčania spoločne na Slávii.

Veľkoplošná obrazovka s rozmermi 2×3 metre bude osadená na basketbalovom ihrisku.

Inštaláciu obrazovky zabezpečilo operatívne mesto Trnava v rámci podujatia StreeTT Session.


Celý domáci šampionát sledovali vlani Trnavčania na Trojičnom námestí

Podarilo sa nám operatívne zabezpečiť veľkoplošnú obrazovku. Tribúna aj ozvučenie bude inštalované už v rámci akcie StreeTT Session, čo značne zníži náklady na usporiadanie vysielania prenosu hokejového zápasu. Zároveň je priamo na mieste k dispozícii aj občerstvenie v podobe bufetu. Celkové náklady tak z pohľadu mesta dosiahnu sumu približne 1000 eur,“ informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Podľa organizátora podujatia StreeTT Session Petra Cagalu pre termínovú kolíziu s hokejovým derby Slovensko – Česko je pôvodný termín cyklistickej jazdy mestom pod názvom Bercajgel presunutý z pôvodne plánovanej 19. hodiny o hodinu neskôr. Až po skončení Bercajgla vystúpi skupina Chiki liku tua.

Zápas začína o 17.30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2012 14:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.