reklama

Na Linčianskej horel byt, majiteľa previezli s popáleninami do nemocnice

V stredu 23. mája o 11. hodine vznikol v byte na 4. poschodí na Golianovej ulici v Trnave požiar.

Na miesto vyrazilo osem trnavských hasičov s dvoma vozidlami a plošinou. Po príjazde hasičskej jednotky vychádzal z bytu hustý dym.

Do príchodu hasičskej jednotky sa pokúšal uhasiť požiar majiteľ bytu. Utrpel pri tom popáleniny na rukách a nohách. Zasahujúci príslušníci horiace časti nábytku a textílii presunuli na voľné priestranstvo a ostatné tlejúce časti zaliali vodou z vodovodu. Postihnutému nájomníkovi poskytli predlekársku pomoc a na miesto privolali zdravotníkov.V byte sa nachádzali ďalší traja ľudia, u ktorých došlo k intoxikácii splodinami horenia. Popálená osoba bola prevezená osádkou ZZS do fakultnej nemocnice. Ostatné tri postihnuté osoby boli ošetrené na mieste,” uviedol k zásahu zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

FOTO HaZZ v Trnave:


Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2012 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Na Linčianskej horel byt, majiteľa previezli s popáleninami do nemocnice”

 1. 1
  Blesk says:

  vsimli ste si tu zbierku mobilnych telefonov na podlahe?

 2. 2
  sexy girl says:

  A kto to zistí,ked mame dobrych hasicov,co daju posudok,ze nevarilo sa,ked kazdy vie,ze ano,len taki salu kamaráti s ministrom vnutra a zaroven motorkari a ich kamarati ako Dodko z linky zase kamosia s varicmi,dednka zije

 3. 3
  J.K. says:

  No veď dostali dobrý úder díleri z Linky. ..Jedného chytili variť na chate pri Novom Meste.A chlapcovi hrozí 20 až 25 rokov.Majú teraz ťažké sny chlapci z Tulipana, sponzori.

  • 3.1
   trnavské svedomie says:

   J.K., neštvi ma. Akí sponzori?! Minule som videl v televízii, že Bratislava a Piešťany sú na čele európskych miest v spotrebe lacných drog a Trnava za nimi nezaostáva. Takže sme tiež v popredí európskych rebríčkov. Hodnotenia sa zisťujú z odpadových vôd, čiže sú hodnoverné, tak musíš mať dobrý pocit. A čo závidíš, tú chvíľkovú eufóriu, ktorú konzument cíti.. A práca sponzorov bola vždy vydoko hodnotená.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.