reklama

Na Linčianskej horel byt, majiteľa previezli s popáleninami do nemocnice

V stredu 23. mája o 11. hodine vznikol v byte na 4. poschodí na Golianovej ulici v Trnave požiar.

Na miesto vyrazilo osem trnavských hasičov s dvoma vozidlami a plošinou. Po príjazde hasičskej jednotky vychádzal z bytu hustý dym.

Do príchodu hasičskej jednotky sa pokúšal uhasiť požiar majiteľ bytu. Utrpel pri tom popáleniny na rukách a nohách. Zasahujúci príslušníci horiace časti nábytku a textílii presunuli na voľné priestranstvo a ostatné tlejúce časti zaliali vodou z vodovodu. Postihnutému nájomníkovi poskytli predlekársku pomoc a na miesto privolali zdravotníkov.V byte sa nachádzali ďalší traja ľudia, u ktorých došlo k intoxikácii splodinami horenia. Popálená osoba bola prevezená osádkou ZZS do fakultnej nemocnice. Ostatné tri postihnuté osoby boli ošetrené na mieste,“ uviedol k zásahu zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

FOTO HaZZ v Trnave:


Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2012 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Linčianskej horel byt, majiteľa previezli s popáleninami do nemocnice”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.