reklama

Trnava Tourism pripravuje atraktívny nočný výstup na mestskú vežu

Už v sobotu 2. júna môže verejnosť využiť po prvý raz možnosť pokochať sa pohľadmi na nočnú Trnavu z ochodze mestskej veže.

Podľa slov marketingového manažéra oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism Petra Kolišťanika, ktorá podujatie organizuje, naplánované sú dva výstupy. Prvý o 21., druhý o 22. hodine.

V prípade veľkého záujmu návštevníkov bude možné operatívne zrealizovať aj ďalší výstup,“ pripomenul Kolišťanik.


Plagát

Verím, že Trnavčania aj návštevníci mesta si túto jedinečnú príležitosť nenechajú ujsť. Okrem atraktívnych výhľadov na večernú Trnavu bude mať iste svoje čaro aj samotný výstup v tmavých útrobách mestskej veže,“ podotkol manažér Trnava Tourism.

Interiéry mestskej veže budú osvetľované len nevýdatnou žiarou verejného osvetlenia cez malé okienka a ručnými baterkami.

Na každého účastníka výstupu čaká okrem jedinečného zážitku aj malé prekvapenie. Vstup je spoplatnený sumou tri eurá.


Nočný pohľad z mestskej veže na východnú časť Trnavy

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2012 20:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnava Tourism pripravuje atraktívny nočný výstup na mestskú vežu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.