reklama

V Motobare bude veselo aj horúco: prídu Funny Fellows, dámy si vychutnajú Ladies Night

V trnavskom Motobare bude záver tohto týždňa patriť známej a veselej kapele Funny Fellows. Päťčlenné originálne zoskupenie pod vedením kapelníka Romana Fédera zahrá v piatok 15. júna od 20. hodiny krásnu hudbu z prvej polovice dvadsiateho storočia.

Old Time Band Funny Fellows ponúknu prostredníctvom svojej hudby nostalgiu, ale aj noblesu v podobe zmesi hudobných štýlov swing, blues, jazz či dixieland.

Hudobníci ponúkajú pôvodné aranžmány, obohatené o autorský vklad, v medziach štýlovej čistoty. Repertoár Funny Fellows je široký — obsahuje takmer všetky európske národné vplyvy a etnické prvky charakteristické pre old time. Nepovšimnuté nezostali ani piesne slovenskej hudobnej scény, ktoré vplyvom old time vznikli na začiatku štyridsiatych rokov.

VIDEO:

V sobotu 16. júna budú priestory Motobaru na Šrobárovej ulici vyhradené len pre dámske publikum. Po úspechu marcovej akcie sa uskutoční už druhé pokračovanie Ladies Night.

Prítomné dámy rozveselí trojica šikovných krásavcov, ktorí pripravia prítomným dámam skutočne horúci a vysoko podnetný program.

Čisto ženské publikum sa môžu tešiť na pánsky topless strip, rovnako tiež strip donaha. Približne trojhodinový program okorenia pánske go-go tance a rôzne pikantné a zaujímavé súťaže.

V prípade, že máte záujem rezervovať si miesta s dobrým “výhľadom”, kontaktujte Motobar cez Facebook, alebo na e-mailovej adrese rockandblues@centrum.sk.

Info aj na www.motobar.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2012 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.