reklama

Zavar privíta „Staré dámy“. V hlavnej úlohe sa predstavia Zdena Studenková a Kamila Magálová

Po úspešnom predstavení Klimaktérium…a čo? či vystúpení známych glosátorov z populárnej relácie Sedem (bez záruky) zavíta do Zavara ďalšia populárna inscenácia. Pripravte sa na Staré dámy.

Zdena Studenková a Kamila Magálová, hlavné protagonistky predstavenia, sa predstavia v Kultúrnom dome v Zavare pri Trnave už v nedeľu 17. novembra 2019.

Začiatok predstavenia je o 18:00 hod.

FOTO: Ctibor Bachratý

Dve slovenské herecké legendy pobavia publikum príbehom o dvoch starnúcich ženách, ktoré sa na sklonku života stretli v domove pre seniorov v spoločnej izbe.

Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, ktorá píše milostnú poéziu a vyjadruje sa ako celebrita z lepšej spoločnosti, druhá celý život tvrdo manuálne pracovala a rozpráva, ako jej zobák narástol.

Výborná východisková situácia pre dve excelentné herečky, aby divákov pobavili vtipnými situáciami a svojským humorom.

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal, prípadne v obecnej knižnici v obci Zavar.

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2019 7:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.