reklama

Návrat legendy: Money Factor bude koncertovať v trnavskom Motobare

Trnavský podnik Motobar Rock & Blues zažije v sobotu 17. marca návrat kedysi legendárnej rockovej kapely Money Factor.

Spevák Jozef Banovič, známejší pod prezývkou D.C., sľubuje nové skladby a úplne novú show. Zo starých hitov zaznejú len Klaun a megahit Vráť trochu lásky medzi nás.

Koncertný program sme dali dohromady v priebehu troch týždňov. V Motobare sa predstavíme vôbec po prvý raz pred publikom a dúfam, že všetko bude dobre klapať,“ poznamenal D.C., ktorý v pôvodnej zostave Money Factor nahradil speváka Doda Dubána.

VIDEO: Money Factor – Klaun

O tom, či bude aj nový album, D.C. zatiaľ špekulovať nechce.

V prvom rade chceme koncertovať. V kapele máme vynikajúcich muzikantov, ktorí sú trúfam si povedať oveľa lepší, akí boli v pôvodnom zložení Money Factor. To, či bude aj comebackový album, ukáže až čas. Teraz tvrdo pracujeme v pôvodnej skúšobni starého Money Factoru a sme brutálne dobrí,“ dodal sebavedome D.C.

Koncert začína v Motobare Rock & Blues na Šrobárovej ulici o 20. hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2012 13:08. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.