reklama

Horúca Ladies Night v Motobare. Vstup povolený len pre dievčatá a ženy!

Originálny večierok určený výhradne nežnejším polovičkám pripravuje Motobar Rock & Blues na Šrobárovej ulici pri trnavskom cukrovare.

Sobotňajšia Ladies Night sa bude niesť v znamení krásnych urastených mužov. Ale pozor! Vstup na akciu bude povolený iba dievčatám a ženám!

V Motobare privítame hneď troch krásavcov, ktorí pripravia prítomným dámam skutočne horúci a vysoko podnetný program. Dámy sa môžu tešiť na pánsky topless strip, rovnako tiež strip donaha. Približne trojhodinový program okorenia pánske go-go tance a rôzne pikantné a zaujímavé súťaže,” priblížuje dianie počas horúcej sobotňajšej noci prevádzkarka Motorbaru Rock & Blues Katka.

Prítomnosť mužov (okrem vypracovaných krásavcov na pódiu) bude nežiadúca, preto ostatní páni budú mať prístup do podniku až po polnoci.

V prípade, že máte záujem rezervovať si miesta s dobrým “výhľadom”, kontaktujte Motobar cez Facebook, alebo na e-mailovej adrese rockandblues@centrum.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2012 0:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Horúca Ladies Night v Motobare. Vstup povolený len pre dievčatá a ženy!”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.