reklama

Pochod Trnavská 13 štartuje v sobotu, program začína na štadióne už zajtra

Trnavská 13-tka štartuje v sobotu 16.júna 2012 o 9:00 ráno pod severnou tribúnou štadióna A. Malatinského. V tomto areáli bude na programe aj detský program, budú tu prebiehať súťaže a večerné koncerty kapiel Katapult revival, AC/DC revival a Kabát revival.

Už v piatok 15.júna od 16:00 si tu môžete vybrať pochodové tričká, klobúky, šatky, krígle a pod. Od 19.00 vystúpia trnavské kapely The Downhill a Golden Vein.
Na oslavách dňa Otcov bude pod severnou pivný smäd hasiť pivovar Staropramen.

ZASTÁVKY NA TRASE

Čajka (Halenárska 6) – Pilsner Urquell, tankový Kozel, Šariš Red, Hoegaarden, Leffe.
Je víťazom obľúbenosti podnikov podľa pindexov (pivných indexov účastníkov) z minulého ročníka Trnavskej 13. Tento nefajčiarsky pub je obľúbený medzi študentmi, no má aj dostatok detských návštevníkov kvôli pieskovisku, šmýkačke a vzorne upravenému trávniku.

Irish Pub (Podjavorinskej 37) – Staropramen ,Budvar, Velkopopovický Kozel, Radegast, Guinnes, Pilsner Urquell
Najväčší pub v Trnave, na každom poschodí je výčap, jednoducho raj pre pivkárov.

Vozovka Hill (K.Čulena 12) – Bakalář 12°, Starobrno, Krušovice, Zlatý Bažant tmavý, Pilsner Urquell
Je držiteľom striebornej plakety Trnavskej 13 za umiestnenie na pochode v minulom ročníku. Podnik je známy rýchlou a šarmantnou obsluhou.

Blumen Cafe (Okružná 21) – Samson 10° 11° Samson tmavý 12°
Je trojnásobným víťazom Trnavskej 13. Prostredie a atmosféra podniku sú jedinečné. Vždy na pivnom pochode vedia zaujať smädných a hladných účastníkov.

U Maškovej (Nám. Učeného tovarišstva 8) – Staropramen 10°, 11°, 12°
Na letnej terase s kapacitou cca 80 ľudí si v lete pochutnáte na grilovaných špecialitách. Na pochod bude v ponuke pri živej hudbe cigánska, guláš a kapustnica.

Route 66 (T.Vansovej 2) – Stella Artois, Hoegaaren, Černá Hora…
Ideálne miesto pre oddych, relax a zábavu. Bohatý výber jedál a nápojov, nechýba detský kútik, veľkoplošné obrazovky, obľúbené sú diskotéky a koncerty. Na pochode si pomaškrtíte na pizze, cigánskej a utopencoch.

Zemo (Kalinčiakova 1) – Pilsner Urquell, Topvar, Gambrinus
Nie je žiadnym nováčikom na Trnavskej 13, má za sebou veľa spokojných ročníkov. U Zema sa cítite príjemne, patrí medzi pivárničky rodinného typu.

Bistro Brooklyn (J. Bottu 29 )- Staropramen 10°, Staropramen nefiltrovaný 12° Granát polotmavý
Lákadlom je výborné jedlo a precízne čapované pivo. Oceníte veľmi pekne riešenú letnú terasu s kvalitnou obsluhou.

Aréna Pub (Beethovenova 28) tankový Zlatý Bažant, Starobrno, Krušovice
Podnik sa pravidelne úspešne zúčastňuje na Trnavskej 13. V príjemnej atmosfére môžete sledovať športové prenosy na plazme. Posedenie aj na letnej terase.

Pivovar SANDORF (cez pochod na konci lesíka v Kamenáči) – Sandorf
Prievalský minipivovar s vynikajúcim pivom sa bude prezentovať na Trnavskej 13. Pivo je živé, nefiltrované, bez chemických prísad s obsahom mnohých živýn a vitamínov. Majú chýrneho sládka, ponuka ich pív je veľká. Uvidíme čím nás prekvapia v ich stánku na pochode.

Trnavský dvor (Zelenečská 16) – Zlatý Bažant – tankový, Starobrno , Zlatý Bažant tmavý
Atrakcia pre účastníkov Trnavskej 13-tky: PEČENÝ BÝK
V lete si môžete príjemne posedieť na terase. Každú letnú sobotu sa zabavíte so živou kapelou a posedíte pri dobrom pive a tiež pri sledovaní športových prenosov na plátne. Podnik je dvojnásobným víťazom pochodu.

Pezinská (Andreja Žarnova 8) – Svijany 10°, 11°, 12°, tmavá Knežna 13°
Atraktívny podnik v príjemnom prostredí. Pre Trnavčanov je známy svojou dlhoročnou tradíciou, kedysi ako vináreň, dnes piváreň s terasou pod lipami, štýlovým dizajnom a pohodlným, originálnym posedením. Na pochode si môžete pochutnať na guláši a grilovaných dobrotách pri živej hudbe.

Na trase sú navyše štyri BONUSY:

Krušovice (Hornopotočná 3) – Trojnásobný víťaz TT13 Krušovice, Zlatý bažant tmavé, Starobrno
Piváreň Tirna (Pekárska 14) – Gambrinus , príjemné posedenie vo dvore, kvalitné pivo
Šenk Jojo (Kukučínova) – Bakalář 10°, medový špeciál 14°
Sessler (prevádzka na hlavnej ul.) – Sessler , reštaurácia obľúbeného súkromného trnavského pivovaru

Srdečne vás všetkých pozývame.

Organizačný výbor Trnavskej 13-tky

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2012 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.