reklama

Spartakovci pozývajú fanúšikov na veľkú show Bottega 2012

Trnava už naplno žije futbalom. Týždeň pred štartom Corgoň ligy sa na Štadióne Antona Malatinského uskutoční veľký futbalový deň venovaný hlavne fanúšikom a rodinám s deťmi. Akcia Bottega Spartak 2012, akýsi Deň otvorených dverí, sľubuje množstvo kultúrnych i športových akcií.

Medzitým bude prebiehať turnaj trojčlenných tímov vo vodnom futbale a od 15.00 do 17.00 populárna súťaž v kopaní jedenástok Penaltový kráľ. K dispozícii budú nafukovacie atrakcie pre deti a maľovanie na tvár, samozrejme nebudú chýbať občerstvovacie stánky a fanshop, v závere večera sa bude žrebovať tombola.

O 16.30 je pripravená autogramiáda hráčov A-mužstva, na 18.15 dražba retro dresov s menom Ladislava Kunu.

Popritom si fanúškovia môžu prezrieť aj útroby štadióna. Prehliadky sú naplánované na 14.30, 15.30 a 16.30 hodine.

Podujatie má aj charitatívny rozmer. V rámci areálu sa uskutoční zbierka na liečebný pobyt pre Karola Brestovanského. Mladého futbalistu z Voderád pripútala autonehoda na invalidný vozík. Minulý rok mu venovali výťažok zo zápasu starých pánov v rodnej obci, tentoraz pomôže Spartak v rámci Bottegy.

Akcia, ktorú tentoraz pripravil klub pre fanúšikov, má naplánovaný záver na polnoc zo soboty na nedeľu.

Marek Ondrejka, PR a eventový manažér FC Spartak

PLAGÁT:

Ulož ako PDF
Napísal 5. júla 2012 13:24. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.