reklama

Známi trnavskí muzikanti oprášia vydarený projekt Supple People a pozývajú svojich fanúšikov na veľkú párty

Pred dvadsiatimi rokmi sa trnavská hudobná skupina Supple People stala ekvivalentom dobrej zábavy, hudobnej kvality a na svojich koncertoch jej členovia pravidelne vytvorili fantastickú atmosféru plnú spontánnej nálady, tanca a vynikajúcich inštrumentálnych výkonov.

Členovia Supple People Gabo, Michal Bugala, Štefan Bugala, Pavol Bartovic a Juraj Gregorík sú dnes na slovenskej scne pevne etablované muzikanti.

Každý z nich má na svojom konte viacero úspešných projektov. Teraz sa rozhodli jeden zo svojich srdcových projektov „oprášiť“ a potešiť tak svojich verných fanúšikov koncertom.

Ak chcete vidieť trnavských špičkových hudobníkov v akcii a pritom zažiť veľkú párty, príďte 19. novembra 2022 do klubu 10Bar na Šrobárovej 10.

Predpredaj vstupeniek: www.maxiticket.sk.

Rezervácie stolov: 0910 916 918.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2022 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.