reklama

So záverom týždňa prichádza do Trnavy niekoľko zaujímavých podujatí

Kultúrne leto v Trnave pokračuje aj tento víkend rôznorodým programom. V piatok 13. augusta v mestskom amfiteátri vystúpi kapela Supple people. Koncert začína o 21.00 h a vstupné je 5 eur.
Trnavčania, ktorým majú radi dychovú hudbu sa môžu potešiť koncertom českej dychovej hudby Miločanky z Milovíc, ktorá bude koncertovať v amfiteátri 15. augusta o 18.00 h.

Supple People

Na asfaltovom ihrisku v areáli AŠK Slávia v piatok 13. augusta vyvrcholí Prázdninový futbalový turnaj uličných družstiev, ktorý pripravila Kalokagatia.

Obdivovateľov výtvarného umenia isto zaujmú aktuálne výstavy v Galérii Jána Koniarka, kde si môžu, okrem stálych expozícií, pozrieť napríklad diela Miloša Alexandra Bazovského, ktoré sa do Trnavy dostali v rámci výmeny expozícií medzi GJK Trnava a Galériou M. A.. Bazovského v Trenčíne. Projekt EXIN predstavuje tvorbu Stana Masára a Ilony Németh. V synagóge –centre súčasného umenia vystavuje Inge Višňovská.

Za heraldickými pamiatkami Trnavy je názov nedeľnej prehliadky, ktorá je súčasťou cyklu Nedeľné potulky malým Rímom. Záujemcov o históriu Trnavy bude sprevádzať lektor Martin Hrubala. Prehliadka začína 15. augusta o 15.30 pred radnicou.

Tlačová správa mesta TrnavaUlož ako PDF
Napísal 13. augusta 2010 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.