reklama

Smolenice zažijú víkend plný koncertov a zaujímavých podujatí

V Smoleniciach pripravujú víkend plný kultúrno – spoločenských podujatí.

Nabitý program odštartuje v piatok 17. augusta o 19. hodine koncert charizmatického nevidiaceho speváka – tenoristu a hudobníka Maroša Banga na nádvorí Smolenického zámku.

V piatok podvečer na Smolenickom zámku si užijú parádu aj priaznivci historických veteránov na štyroch kolesách. Pätnásty ročník zrazu historických vozidiel Trnavských 100 km bude mať po štarte na Trojičnom námestí v Trnave (v piatok 17. 8. o 9.30 h) cieľ práve v priestoroch zámku krátko po 17. hodine. Naleštené veterány sa budú predvádzať aj v sobotu od 9.30 do 12. hodiny na Jahodníku pri jaskyni Driny, po absolvovaní okružnej jazdy sa vrátia na zámok o 17.15 hodine.

V areáli pred kultúrnym domom otvoria v sobotu 18. augusta o 7. hodine Smolenický jarmok. V programe vystúpia folklórne a dychové skupiny Dolnoorešanci, Kuklov, Záruby, Borovienka, ContryFied Modra, Slnečnica a Rovina.

Súčasťou jarmoku budú tiež sprievodné podujatia spojené s ochutnávkami tradičných jedál či vín.

Nedeľa bude patriť aj ďalšiemu tradičnému podujatiu – Na kolesách proti rakovine. V rámci kultúrneho programu dobročinnej akcie sa v prírodnom prostredí po zámkom predstavia viacerí hudobníci a umelci ako napríklad Majk Spirit, Smola a Hrušky, Robo Opatovský, Matka Guráž, Miro Jaroš, Kmeťoband, Dominika Mirgová, AYA, AC+ a ďalší.

Benefíciu odštartujú v nedeľu 19. augusta o 13.30 hodine. Pre najmenších bude pripravený skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár, atrakciou bude aj výstrel z dela, ukážky historckého šermu, UV a ohňová show zumba maratón či ukážky country a moderných tancov.

Vstup na podujatia je bezplatný.

Plagáty:

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2012 12:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.