reklama

Milovníci medoviny zažijú sladký víkend. V Apimede bude Deň otvorených dverí

Pre milovníkov medoviny pripravuje rodinné medovinárstvo Apimed aj tento rok Deň otvorených dverí. Podujatie sľubuje sladké víkendové popoludnie v príjemnej atmosfére.

Návštevníci budú môcť v sobotu 4. júna 2016 v Dolnej Krupej nahliadnuť do výrobných priestorov, ochutnať až 8 druhov medoviny, vrátane najlepšej medoviny na svete a bližšie sa zoznámiť s výrobkami z včelích produktov.

Program potrvá od 13.00 do 20.00 hodiny. Vstup ako aj degustácia budú bezplatné.

apimed1

apimed2

Ilustračné foto: Apimed Dolná Krupá

Na terase degustačnej miestnosti si môžu návštevníci Dňa otvorených dverí pripiť aj špeciálnym miešaným nápojom s hlavnou ingredienciou – medovinou.

Oplatí sa nazrieť aj do priestorov Kaštieľa Dolná Krupá, kde sa na počesť grófky Henriety Chotekovej, známej šľachtiteľky ruží a majiteľky najväčšieho rozária v strednej Európe, bude konať každoročné unikátne podujatie s názvom Slávnosť ruží.

Viac informácií nájdete na www.apimed.sk a www.facebook.com/trnavskamedovina.

VIDEO:

DOD_Apimed_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2016 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.