reklama

Milovníci medoviny zažijú sladký víkend. V Apimede bude Deň otvorených dverí

Pre milovníkov medoviny pripravuje rodinné medovinárstvo Apimed aj tento rok Deň otvorených dverí. Podujatie sľubuje sladké víkendové popoludnie v príjemnej atmosfére.

Návštevníci budú môcť v sobotu 4. júna 2016 v Dolnej Krupej nahliadnuť do výrobných priestorov, ochutnať až 8 druhov medoviny, vrátane najlepšej medoviny na svete a bližšie sa zoznámiť s výrobkami z včelích produktov.

Program potrvá od 13.00 do 20.00 hodiny. Vstup ako aj degustácia budú bezplatné.

apimed1

apimed2

Ilustračné foto: Apimed Dolná Krupá

Na terase degustačnej miestnosti si môžu návštevníci Dňa otvorených dverí pripiť aj špeciálnym miešaným nápojom s hlavnou ingredienciou – medovinou.

Oplatí sa nazrieť aj do priestorov Kaštieľa Dolná Krupá, kde sa na počesť grófky Henriety Chotekovej, známej šľachtiteľky ruží a majiteľky najväčšieho rozária v strednej Európe, bude konať každoročné unikátne podujatie s názvom Slávnosť ruží.

Viac informácií nájdete na www.apimed.sk a www.facebook.com/trnavskamedovina.

VIDEO:

DOD_Apimed_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2016 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.