reklama

Do knižnice príde viacero zaujímavých hostí, zapája sa do 24. ročníka Týždňa slovenských knižníc

V pondelok 6. marca 2023 sa začína na celom Slovensku už 24. ročník Týždňa slovenských knižníc. Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pripravila bohatý program na celý týždeň určený všetkým vekovým kategóriám. Mottom podujatia je slogan Knižnice pre všetkých – Knižnice, záruka kvalitných informácií.

Hneď v pondelok 6. marca doobeda privítajú známeho dramatika, básnika, prozaika a režiséra Viliama Klimáčka.

V utorok 7. marca o 17.00 sa uskutoční stretnutie s novinárkou a spisovateľkou Marikou Eisler Studeničovou.

V stredu 8. marca o 10.00 ponúkne knižnica prednášku pod názvom Podvody páchané na senioroch v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave.

Vo štvrtok 9. marca o 17.00 Simona Jurčová zo Západoslovenského múzea porozpráva o Špíglsále.

„Pre deti aj pre tínedžerov sú počas tohto týždňa pripravené zaujímavé aktivity v herni oddelenia pre deti, v multimediálnej študovni aj v pobočkách knižnice, ako napríklad obľúbený MAMA KLUB, tvorivá dielňa zameraná na digitálne zručnosti, či prednášky pre deti zamerané na ochranu životného prostredia,“ uviedla vedúca útvaru výpožičných služieb KJF Emília Dolníková.

V rámci sprievodných aktivít počas Týždňa slovenských knižníc (6.-12. marca 2023) platí jednorazový vstup zdarma, amnestia na pokuty, ako aj vyhľadávanie v externých informačných zdrojoch (na požiadanie v študovni).

Zriaďovateľom Knižnice Juraja Fándlyho je Trnavskýn samosprávny kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2023 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.