reklama

Do knižnice príde viacero zaujímavých hostí, zapája sa do 24. ročníka Týždňa slovenských knižníc

V pondelok 6. marca 2023 sa začína na celom Slovensku už 24. ročník Týždňa slovenských knižníc. Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pripravila bohatý program na celý týždeň určený všetkým vekovým kategóriám. Mottom podujatia je slogan Knižnice pre všetkých – Knižnice, záruka kvalitných informácií.

Hneď v pondelok 6. marca doobeda privítajú známeho dramatika, básnika, prozaika a režiséra Viliama Klimáčka.

V utorok 7. marca o 17.00 sa uskutoční stretnutie s novinárkou a spisovateľkou Marikou Eisler Studeničovou.

V stredu 8. marca o 10.00 ponúkne knižnica prednášku pod názvom Podvody páchané na senioroch v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave.

Vo štvrtok 9. marca o 17.00 Simona Jurčová zo Západoslovenského múzea porozpráva o Špíglsále.

„Pre deti aj pre tínedžerov sú počas tohto týždňa pripravené zaujímavé aktivity v herni oddelenia pre deti, v multimediálnej študovni aj v pobočkách knižnice, ako napríklad obľúbený MAMA KLUB, tvorivá dielňa zameraná na digitálne zručnosti, či prednášky pre deti zamerané na ochranu životného prostredia,“ uviedla vedúca útvaru výpožičných služieb KJF Emília Dolníková.

V rámci sprievodných aktivít počas Týždňa slovenských knižníc (6.-12. marca 2023) platí jednorazový vstup zdarma, amnestia na pokuty, ako aj vyhľadávanie v externých informačných zdrojoch (na požiadanie v študovni).

Zriaďovateľom Knižnice Juraja Fándlyho je Trnavskýn samosprávny kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2023 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.