reklama

Spartakovci plesali v Holiday Inn, hviezdou bola Dara Rolins

Spojili sa tri silné značky a vzišla z toho kvalitná akcia. FC Spartak Trnava v spolupráci s hotelom Holiday Inn a Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou zorganizovali reprezentačný ples, na ktorý sa bude vďaka jeho vysokej úrovni ešte dlho spomínať.

Takmer štyristo hostí zabávali viacerí hudobníci, najväčšou hviezdou na pódiu bola Dara Rolins. Svojím vystúpením zaplnila parket, neskôr sa ochotne vyfotografovala so záujemcami o spoločnú momentku.

K Spartaku som si dnes vybudovala veľmi dobrý vzťah. Cítila som sa medzi Trnavčanmi príjemne, veľmi dobre som sa tu bavila. Dokonca som mala tu česť sa odfotiť s futbalistami. Vyzerá to tak, že sú dobrá partia. Držím im palce, aby sa im darilo,“ vravela Dara, za ktorou neskôr prišiel aj jej priateľ Rytmus.

ples-spartak-dara

FOTO: spartak.sk / Lukáš Grinaj

Moderátorskú taktovku večera držala známa dvojica z televízie Markíza – Zlatica Puškárová a Patrik Švajda.

Spomedzi hráčov Spartaka sa na plese objavili Miroslav Karhan, Marek Kaščák, Martin Vyskočil, Karol Pavelka, Ivan Lietava, Peter Čvirik, Patrik Banovič a Michal Gašparík, nechýbal ani masér Mário Prelovský.

So ženou nás to na klubový ples lákalo aj minulý rok. Teraz máme premiéru. Musím povedať, že sme spravili dobre, akcia má skutočne vysokú úroveň,“ pochvaľoval si Martin Vyskočil.

Úroveň podujatia ocenil aj Miroslav Karhan. S manželkou Danielou sa dobre bavili.

Lepšia tanečníčka z nášho páru je partnerka, ale navzájom sa dopĺňame. Rád si zatancujem, na parket ma žena ťahať nemusí,“ vravel Karhan.

Kooperácia Spartaka s Holiday Inn funguje nielen na spoločenskej úrovni. Majiteľ hotela Jozef Michálek figuruje aj v spoločnosti Mirupo šport, ktorá obliekla Spartak do dresov značky Adidas.

Tešíme sa, že táto spolupráca vznikla a verím, že do budúcnosti bude úspešne pokračovať. Ples so Spartakom by sme chceli spraviť aj o rok. Už teraz uvažujeme, akú spevácku hviezdu dotiahnuť. Priatelia mi navrhovali Karla Gotta či skupinu Olympic. Budeme načúvať požiadavkám ľudí a určite vyberieme nejaký ťahák,“ poznamenal Michálek.

(Tlačová správa FC Spartak Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2013 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spartakovci plesali v Holiday Inn, hviezdou bola Dara Rolins”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.