reklama

Dnešný večer v Promenáde: rokenrol, jazz, Dorota Nvotová aj výroba elektriny na bicykloch

Klasický rokenrol v spojení s autorskými prvkami inšpirovanými hardrockom, spojenie kultovej tradície 60. rokov a „postzeppelinovského“ obdobia s novou duševnou technológiou a prekvapujúcou arómou. Vystúpením skvelej trnavskej kapely HASH začne už dnes o 19. hodine v Bernolákovom sade podujatie PROMA FRAJDEJ.

Nasledovať bude výlet do sveta jazzu so saxofonistom a hudobným pedagógom Michalom Ballom, ktorý sa predstaví vo formácii Michal Balla quartet.

Do tretice všetko dobré, tretie a posledné hudobné vystúpenie večera bude patriť dcére Jara Filipa „exTrnavčanke“ Dorote Nvotovej a jej nepálskym muzikantom Bishnuovi, BB a Arjunovi. Dorota pri tejto príležitosti predstaví trnavskému publiku svoj nový album JUST! ktorý nahrala v Nepále spolu s najväčšími nepálskymi rockovými hviezdami.

Súčasťou tohto večera bude aj neobvyklá ekologická kuriozita – kreatívna prezentácia bicyklového projektu Bike lab, ktorý je zameraný na výrobu elektriny prostredníctvom bicyklovania s cieľom inšpirovať mladých ľudí k zníženiu spotreby elektrickej energie.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2012 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.