reklama

V západnom krídle radnice bude tradičný Adventný večer

Prirodzenou súčasťou očakávania najkrajších sviatkov roka je aj pokojné rozjímanie pri hudbe a poézii.

Adventný večer, ktorý sa uskutoční v stredu 3. decembra o 18. hodine túto možnosť ponúka všetkým záujemcom už po siedmy raz. Priestory západného krídla radnice podfarbia večer nevšednou stredovekou atmosférou.

Osvedčený recitátor Bohumil Chmelík vybral verše z tvorby Janka Silana a Pavla Ušáka Olivu, pri príležitosti nedožitých stých narodenín oboch básnikov. Predvianočnú esej navodzujúcu atmosféru a zmysel vianočných sviatkov pripravil Pavol Tomašovič.

Neoddeliteľnou súčasťou adventného večera na radnici je vždy aj živá hudba.

Tento raz dotvorí kompozíciu veršov a zamyslení Trnavské trio, ktorého ťažisko interpretácie je zamerané na hudbu obdobia baroka a klasicizmu.

Tradičným organizátorom tohto podujatia je Klub priateľov Trnavy v spolupráci s mestom Trnava. Srdečne vás pozývame.

(TS mesta Trnava)

advent-pozv

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2014 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.