reklama

Pozvánka na tradičný adventný večer v priestoroch radnice

Nielen ruch vianočných trhov, ale aj pokojné starosvetské rozjímanie pri hudbe a poézii je prirodzenou súčasťou očakávania najkrajších sviatkov roka.

Túto možnosť už šiesty raz všetkým záujemcom ponúka Adventný večer, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 12. decembra o 18. hodine v západnom krídle radnice.

Pre túto príležitosť vybral osvedčený recitátor Bohumil Chmelík verše z tvorby Andreja Žarnova pri príležitosti nedávneho 110. výročia jeho narodenia, eseje navodzujúce atmosféru a zmysel vianočných sviatkov pripravil Pavol Tomašovič.

andevska
Jana Andevska

Neoddeliteľnou súčasťou adventného večera na radnici je vždy aj živá hudba.

Tento raz dotvoria kompozíciu veršov a zamyslení piesne v podaní Jany Andevskej.

Tradičným organizátorom tohto podujatia je Klub priateľov Trnavy v spolupráci s Mestom Trnavou a po prvý raz aj so Spolkom slovenských spisovateľov. Vstup je voľný.

Pozvánka:
adventny-vecer

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2013 22:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.