reklama

Pozývame vás na stretnutie s Geniom loci Trnavy v západnom krídle radnice

Vernisáž štvrtého ročníka fotografickej súťaže Genius loci Trnavy sa uskutoční v pondelok 17. októbra o 17. hodine v západnom krídle radnice. Na vernisáži budú zverejnené mená tohtoročných víťazov a odovzdané ocenenia.

„Tematickým ťažiskom súťaže, ktorú organizuje Mesto Trnava v spolupráci s fotoklubom Iris, sú umelecké fotografie s netradičným pohľadom na mesto, s viditeľným emotívnym a poetickým vkladom autora, so spúšťou fotoaparátu ‚na pulze‘ života v meste, ale aj inovatívnym spôsobom spracovania tradičných námetov alebo s výtvarne kultivovaným využitím rôznych nových i klasických techník tak, aby podčiarkli výpoveď výsledného obrazu či cyklu,“ konštatuje Elena Ursinyová z trnavskej radnice.

Pozvánka

Organizátori s potešením konštatujú, že medzi súťažiacimi sa objavujú nielen známi majstri fotografie, ktorí by si zaslúžili vydanie vlastných fotografických publikácií, ale aj noví, začínajúci alebo doteraz neznámi autori od detského až po zrelý vek. Uznanie poroty i publika si zaslúžia jedni aj druhí, ocenenia by si zaslúžili iste viacerí.

Posúďte sami. Srdečne vás pozývame na stretnutie s Geniom loci Trnavy v nádhernom, históriou dýchajúcom najstaršom sídle trnavskej samosprávy.

Ulož ako PDF
Napísal 17. októbra 2011 6:41. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.