reklama

Spartak – Steaua: klub očakáva vypredaný štadión, diváci by mali prísť na zápas s predstihom

Všetko smeruje k tomu, že dnešný odvetný zápas 3. predkola EL UEFA medzi Spartakom Trnava a Steauou Bukurešť bude vypredaný.

Do stredajšieho večera sa predalo 12-tisíc lístkov, kapacita štadióna bude znížená na 15-tisíc.

To preto, lebo polovica južnej tribúny bude z bezpečnostných dôvodov vyhradená iba pre rumunských fanúšikov. Podľa najnovších správ sa ich očakáva iba okolo 150. Druhá polovica južnej tribúny, kde býva trnavský kotol na Corgoň ligu, bude sprístupnená fanúšikom. Kotol však bude tentoraz na severe,“ hovorí PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Fanúšikovia, ktorí majú na Corgoň ligu permanentky na juh a tým pádom si kúpili na EL zľavnený lístok na juh, budú mať možnosť byť na severe.

Predaj lístkov sa v deň zápasu začne vo všetkých pokladniach od 16. hodiny a potrvá do začiatku duelu. K dispozícii bude okolo 3-tisíc lístkov, prevažne na južnú tribúnu.

Záujem o zápas je enormný. Na lístky čakali fanúšikovia v predpredaji dlhé desiatky minút

FOTO: Vladimíra Matušková

Netreba mať obavy, že by sa niekto na štadión nedostal, nemyslím si to. Lebo ten kto chcel, má už lístky dávno doma a vyše 3-tisíc ešte pôjde do predaja, čo je dostačujúci počet. No na druhej strane, neodporúčame, aby si ľudia kúpu lístka nechávali na poslednú chvíľu, treba prísť čím skôr, aby nebola zbytočná nervozita. Predpokladáme, že návšteva sa vyšplhá k 15-tisícom, čo by bolo vypredané,“ povedal Ondrejka.

Štadión sa uzavrie polhodinu pred výkopom, teda o 19.00 h. Zápas má výkop o 19.30 h. To preto, aby prišli diváci skutočne skôr, v pohode sa usadili, nasali atmosféru a predišli zbytočnej tlačenici. Už od 18.45 h bude pripravený sprievodný program, moderátorom bude tradične Marek Štajo Steinecker.

Bude to sviatok ako hrom, všetci sa už tešíme,“ uzavrel Marek Ondrejka.

Spartakovci v prvom zápase na ihrisku súpera zvíťazili 1:0.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2012 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.