reklama

UCM dokončí časť interiérov, na celkovú dostavbu objektu na Bučianskej potrebuje 4 milióny

Univerzita sv. Cyrila a Metoda (UCM) pripravuje dokončenie časti rozostavaných priestorov v objekte na Bučianskej ulici. V súčasnosti hľadá dodávateľa stavebných prác. Ten vzíde z verejnej súťaže.

Podľa slov kvestora Ing. Romana Mareša stavebné práce sa budú týkať výhradne interiérových priestorov.

V rámci investície plánujú zrealizovať priečky, inštalačné rozvody, podlahy, omietky, obklady, podhľady, osadenia vnútorných výplní otvorov či prestropenia existujúcich inštalačných kanálov ústredného kúrenia.

Hodnota zákazky predstavuje sumu približne 130-tisíc eur.


Objekt nedostavaného detského domova bol dlhé roky nebezpečnou ruinou. Od roku 2010 tu sídli univerzita

Na celkové dokončenie budovy, ktorá mala byť pôvodne detským domovom, no nikdy ju nedostavali, potrebuje UCM približne 4 milióny eur.

Prostriedky sa snažíme získať z eurofondov. Okrem iných funkcií projekt počíta hlavne s výstavbou auly, ktorá významne zmení vzhľad budovy aj z vonkajšieho pohľadu,“ poznamenal R. Mareš.

Aula s kapacitou niekoľko stoviek miest univerzite stále chýba.

UCM sídli v novej budove na Bučianskej od roku 2010. V rámci investície za 6,6 miliónov eur z prostriedkov ministerstva školstva SR dostavali tri z piatich podlaží, vybudovali prístupové komunikácie a parkovisko.

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2012 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.