reklama

Kúpalisko v Kamennom mlyne bude patriť priateľom a milovníkom psov

V sobotu 22. septembra si prídu v priestoroch kúpaliska v Kamennom mlyne na svoje priatelia a milovníci psov.

Podujatie Deň rodinného psa odštartuje o 9. hodine a pripravený je celodenný program s vyvrcholením po 18. hodine.

Najprv prídu k slovu vystavovatelia – deti od 8 do 13 rokov. Nasledovať budú súťaže, v ktorých sa budú môcť vystavovať rôzne veľkosti psov podľa kategorií.

V súťaži Naj Labroš sa bude hľadať najšikovnejší a najsympatickejší labrador. Porotkyňami týchto súťaží budú Veronika Olešovská, Marcela Blažková a Laura Bulubová.

Veronika Blažková je úspešnou medzinárodnou handlerkou, celkovou víťazkou výstavy Junior handling SR a víťazkou Top Junior handler 2011.

Marcela Blažková je vystavovateľka a handlerka na slovenských a zahraničných výstavách. So svojimi psami získala niekoľko titulov a šampionátov, so svojim psom získala ocenenie Top dog.

Laura Bulubová organizátorka výstav, klubová poradkyňa pre Border Colie. So svojmi psami vyhrala niekoľko národných a a medzinárodných titulov.

Divákov zabavia aj ukážky tancovania so psom, ktoré predvedie Adriana Tomeková vicemajsterska ČR 2011 a víťazka súťaže Dogdancing Austria.

Jarmila Viragová z výcvikovej školy pre vodiacich a asistenčných psov predvedie, ako dokážu jej štvornohí žiaci pomáhať zrakovo a pohybovo postihnutým ľudom.

Na prednáške o správaní psov sa prítomní naučia porozumieť ich mysleniu a zlozvykom. To všetko s MVDr. Hanou Zertovou, ktorá vydala niekoľko kníh o správaní psov a mačiek a o tejto problematike prenáša aj na univerzitách v ČR. Známa je aj zo seriálu Polepšovňa mazlíčkov na TV NOVA.

Agility ukážky predvedie Lenka Mauriciová, ktorá je hlavnou organizátorkou tohto podujatia. Lenka je certifikovanou trénerkou agility, účastníčka slovenských a európskych súťaží psích športov a tiež majiteľkou výcvikovej školy pre psov.

Ak máte radi psíkov, nezabudnite prísť v sobotu 22. septembra na kúpalisko do Kamenného mlyna aj so svojím štvornohým miláčikom. Prineste so sebou aj očkovací preukaz. O zábavu a pestrý program bude postarané.

Všetky potrebné informácie, vrátane prihlasovacích formulárov, nájdete na stránke www.ozrodinnypes.sk.

Vstup na podujatie je voľný.

Plagát s kompletným programom (kliknite pre zväčšenie):

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2012 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpalisko v Kamennom mlyne bude patriť priateľom a milovníkom psov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.