reklama

Trnava Toursim ponúka návštevu regionálnych vinárstiev

Nová turistická centrála regiónu Trnava – Trnava Tourism s jej partnermi pripravila pre sezónu jesene 2012, to najkvalitnejšie, čo destinácia v tomto období ponúka.

Môžete sa tešiť na hodnotný zážitok kombináciou tých najlepších vinárstiev z regiónu pod značkou Tirnavia.

Turistický región Trnava, ktorý spája mesto Trnava a niekoľko okolitých obcí s viac ako 8. storočí starou tradíciou vinárstva sa počas jesene 2012 zameriava na ponuku hodnotných víkendov s vinármi.

Produktov okolo vína určených pre turizmus pribúda v poslednom čase aj na Slovensku, avšak produktov, ktoré by sa v tomto smere orientovali aj na možnosť príjemne stráveného víkendu s prenocovaním je zatiaľ minimum,“ uviedol Andrej Kotlárik, výkonný riaditeľ Trnava Tourism, oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR).

FOTO: Trnava Tourism

Víkendy sú určené nielen pre fajnšmekrov vína, ale aj tých, ktorí sa k poznávaniu vinohradníctva, výroby a degustácie vína ešte nikdy nedostali. Pôvodne boli víkendy určene len pre pobytových zákazníkov a turistov zo širšieho okolia, Trnava Tourism dopraje tento nepochybne skvelý zážitok aj obyvateľom Trnavy a blízkeho okolia bez potreby zakúpenia celého pobytového balíka.

Rozhodli sme sa spustiť predaj aj samotných VINPASOV bez potreby zakúpenia kompletného pobytového balíka,“ pripomenul Peter Kolišťanik, marketingový manažér OOCR.

Vínne tour kombinujú návštevu tých najkvalitnejších oblastných vinárstiev, najkrajších vinohradov a degustácie za osobnej prítomnosti majstrov vinárov. Nebudú chýbať napríklad vinárstvo Víno Mrva & Stanko s ocenením “Vinárstvo roka 2010”, Karpatská Perla – vinárstvo roka 2011 alebo vinárstvo Terra Parna, ktoré vkusne spája starú vinársku tradíciu s modernou architektúrou a malebnými vinicami.

Najbližšia ochutnávka regionálnych vinárstiev sa uskutoční v sobotu 29. septembra. Vinpasy v hodnote 40 eur (duo) a 35 eur (trio) si môžete zakúpiť v informačnom centre pod mestskou vežou. Odchod autobusu je naplánovaný od Divadla J. Palárika v sobotu 29. 9. o 13. hodine. Doprava je v cene lístka.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2012 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.