reklama

Pod Nitrianskou cestou prasklo potrubie, v rannej špičke kolabovala doprava

Prasknuté vodovodné potrubie na Nitrianskej ulici spôsobilo v stredu 3. októbra ráno veľké kolóny najmä na Tamaškovičovej, Sladovníckej či Bulharskej ulici a v ich okolí.

Valiaca sa voda z podzemia poškodila časť Nitrianskej cesty už v utorok vo večerných hodinách. Podľa pracovníkov spoločnosti TAVOS bola puklina na ceste spôsobená silou vody a blata dlhá približne dva metre.

Polícia uzavrela úsek cesty od okružnej križovatky Nitrianska – Tamaškovičova v smere von z mesta a v lokalite riadi dopravu.
Pracovníkom vodárenskej spoločnosti trvalo nájdenie poruchy celé hodiny. Medzitým boli obnovené dodávky pitnej vody do firem aj domácností v okolí.

V prvom rade je potrebné lokalizovať poškodenú časť potrubia. Systém je spustený, voda v potrubí koluje, ale nemáme žiadne známky úniku,“ informovali vodári v stredu ráno okolo 9. hodiny priamo na mieste nehody.

Poruchu sa im napokon podarilo lokalizovať krátko pred 10. hodinou. Zlyhala stará časť vodovodného potrubia, ktorá nevydržala a praskla.

Vodárenské práce by mali byť dokončené ešte v priebehu dopoludnia.

Havária vodovodného potrubia spôsobila poškodenie Nitrianskej cesty v rozsahu asi 4×2 metre. Komunikáciu odovzdali do užívania na jeseň 2010.

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2012 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pod Nitrianskou cestou prasklo potrubie, v rannej špičke kolabovala doprava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.