reklama

SOŠ automobilová pozýva motoristov na tradičné bezplatné prehliadky vozidiel

Stredná odborná škola automobilová so sídlom na Coburgovej 39 ponúka aj v tomto roku motoristom pri príležitosti Dňa župy bezplatné servisné prehliadky vozidiel pred zimnou sezónou.

Žiaci odbornej školy vám pod dohľadom skúsených pedagógov skontrolujú a nastavia svetlá, vykonajú diagnostiku motora a príslušenstva pomocou čítačky chybových kódov, skontrolujú batériu a vymenia prevádzkové kvapaliny, rovnako skontrolujú brzdy, tlmiče, podvozok, výfukový systém, vyváženie kolies a vymenia olej a filtre.

Všetky autoopravárenské činnosti sú bezplatné.

ILUSTRAČNÉ FOTO: SOŠ automobilová

Motoristi si prinesú len potrebné materiálne zabezpečenie na výmenu, ako sú napríklad olej, filtre, žiarovky a podobne.

Akcia v priestoroch SOŠ automobilovej prebieha vo štvrtok 4. a v piatok 5. októbra 2012 v čase od 8. do 18. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2012 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “SOŠ automobilová pozýva motoristov na tradičné bezplatné prehliadky vozidiel”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.