reklama

SOŠ automobilová pozýva motoristov na tradičné bezplatné prehliadky vozidiel

Stredná odborná škola automobilová so sídlom na Coburgovej 39 ponúka aj v tomto roku motoristom pri príležitosti Dňa župy bezplatné servisné prehliadky vozidiel pred zimnou sezónou.

Žiaci odbornej školy vám pod dohľadom skúsených pedagógov skontrolujú a nastavia svetlá, vykonajú diagnostiku motora a príslušenstva pomocou čítačky chybových kódov, skontrolujú batériu a vymenia prevádzkové kvapaliny, rovnako skontrolujú brzdy, tlmiče, podvozok, výfukový systém, vyváženie kolies a vymenia olej a filtre.

Všetky autoopravárenské činnosti sú bezplatné.

ILUSTRAČNÉ FOTO: SOŠ automobilová

Motoristi si prinesú len potrebné materiálne zabezpečenie na výmenu, ako sú napríklad olej, filtre, žiarovky a podobne.

Akcia v priestoroch SOŠ automobilovej prebieha vo štvrtok 4. a v piatok 5. októbra 2012 v čase od 8. do 18. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2012 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “SOŠ automobilová pozýva motoristov na tradičné bezplatné prehliadky vozidiel”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.