reklama

SEAT sa vracia do Trnavy. Otvorenie sprevádza servisná akcia pre motoristov aj zábava pre deti

Značka SEAT sa vracia do Trnavy. Už v piatok 16. októbra 2015 otvoria v priestoroch trnavskej spoločnosti RM JET na Bratislavskej ulici nový showroom. Súčasťou otvorenia bude atraktívny sprievodný program a zaujímavé akcie pre motoristov.

Deň otvorených dverí SEAT sa uskutoční počas dvoch dní 16. a 17. októbra. V novom showroome sa môžu návštevníci zoznámiť s novým modelom Ibiza, ako aj s ďalšími novinkami z dielne tradičnej španielskej značky.

Príjemným prekvapením je ohlásená autogramiáda úspešného automobilového pretekára Mateja Homolu v sobotu od 9.30 do 10.30 hodiny. Slovenská športová nádej je úspešným účastníkom okruhových seriálov SEAT Leon Cup a FIA ETCC.

DOD-Seat

Naprázdno neobídu ani motoristi, ktorí si nechajú v RM JET skontrolovať auto pred nadchádzajúcou zimou. V sobotu od 8.30 do 14. hodiny im bezplatne skontrolujú prevádzkové náplne, bod tuhnutia chladiacej kvapaliny a vykonajú záťažový test akumulátora.

Rovnako zdarma technici vizuálne skontrolujú návštevníkom podujatia podvozok, brzdy a pneumatiky. Za akciovú cenu 9,90 eura dostanú motoristi kontrolu geometrie.

V sobotu bude v prevádzke aj Detské dopravné ihrisko, na najmenších návštevníkov tu čakajú súťaže o ceny, hudba a zábava v spoločnosti moderátora.

A jeden bonus na záver: každý, kto sa zúčastní Dňa otvorených dverí, môže po vypísaní hracej karty získať nový SEAT Ibiza s plnou nádržou na jeden týždeň.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2015 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.