reklama

Najlepší bejzbalový klub histórie bude bezdomovcom, v sobotu hrá o 12. slovenský titul

Bejzbalisti Angels Trnava odohrajú v sobotu 6. októbra pravdepodobne posledný zápas na ihrisku v areáli STU na Prednádraží. Vo finálovej sérii slovenskej extraligy vedú 2:1 na zápasy nad bratislavským Apollom.

V prípade, že zvíťazia aj v najbližšom dueli, získajú už 12. extraligový titul.

Ako je už dlhšie známe, suverénne najúspešnejší bejzbalový klub na Slovensku sa musí zo súčasných priestorov, ktoré si vybudoval svojpomocne a z vlastných ťažko získaných prostriedkov, vysťahovať pre pripravovanú výstavbu nových akademických objektov.

Náhradné v tejto chvíli nemá a je otázne, kde budú hrať a trénovať žiaci, kadeti, juniori a seniori v budúcnosti.

Rokujeme s mestom Trnava, ale v tejto chvíli nemáme nič. Zápasy v budúcej sezóne odohráme s najväčšou pravdepodobnosťou na ihriskách súperov alebo v Topoľčanoch,“ konštatoval manažér klubu Roman Holekši.

Štvrtý finálový duel začína v sobotu 6. októbra o 11. hodine.

Pripravený je aj bohatý sprievodný program, v rámci ktorého budú vystavené všetky trofeje klubu, fanúšikovia si pochutia aj na kotlíkovom guláši.

O 15. hodine nastúpia na exhibičný zápas bývalí hráči Angels.

Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2012 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Najlepší bejzbalový klub histórie bude bezdomovcom, v sobotu hrá o 12. slovenský titul”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.