reklama

Polícia pátra po červenej dodávke, ktorá opustila miesto nehody

Polícia žiada občanov o pomoc pri zisťovaní účastníka a svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala v piatok 19. októbra 2012 krátko po 8. hodine na ceste III/5406 v smere od obce Zvončín na Trnavu.

Vodička vozidla Renault Clio šoférovala v smere od Zvončína do Trnavy, pričom pri predchádzaní kolóny pomaly idúcich vozidiel jej z kolóny do jazdnej dráhy vošlo neznáme dodávkové vozidlo neznámej značky a evidenčného čísla, červenej farby.

Vodička musela náhle znížiť rýchlosť jazdy. Následne do zadnej časti jej vozidla narazilo za ňou idúce vozidlo Suzuki Grand Vitara, následkom čoho odhodilo vozidlo Renault Clio dopredu, kde narazilo prednou časťou do neznámeho dodávkového vozidla, ktoré po dopravnej nehode z miesta odišlo,“ priblížil hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Akékoľvek informácie, týkajúce sa neznámeho dodávkového vozidla červenej farby alebo jeho vodiča, môžu svedkovia oznámiť osobne na Okresný dopravný inšpektorát Trnava so sídlom na Starohájskej 3, telefonicky na číslach 0961 10 3521 alebo 158.

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2012 7:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.