reklama

Trnavskí autopredajcovia ukazovali na námestí najnovšie modely

Druhý ročník Trnavského miniautosalónu na Trojičnom námestí poznačila v porovaní s vlaňajším ročníkom nižšia účasť predajcov.

Počas dvoch dní sa v historickom centre pod mestskou vežou zoznámili Trnavčania s aktuálnou ponukou spoločností Auto Impex, KM Cars, TT−Car a Autocomodex.

Bohužiaľ, na poslednú chvíľu svoju účasť odvolali traja ďalší pôvodne prihlásení predajcovia.


Legendárny Chevrolet Camaro na Trojičnom námestí

V krásnom jesennom počasí sa na slnkom zaliatom námestí predstavilo šesť automobilových značiek − Opel, Chevrolet, Nissan, Renault, Škoda, Hyundai a Volkswagen.

Spoločnosť Auto Impex predstavila modely Micra, Navara, Murano a Quasqai od Nissanu, KM Cars predvádzali od nemeckého Opla Insigniu, Corsu, Zafiru a Astru, Chevrolet zastupoval model Cruze SW, a na pár chvíľ aj atraktívny športiak Camaro známy zo série Transformers.

TT Car priviezol do centra mesta autá značky Renault, konkétne modely Mégane, Thalia, Fluence a Laguna.

Autocomodex sa pochválil nabrúsenou Škodou Fabia RS, Volkswagen zastupovali Tiguan a Caravelle, značku Hyundai reprezentovali modely i20 a SUV Santa Fé.

Pre nás predajcov je to vítaná príležitosť a zaujímavá forma prezentácie, obzvlášť v tomto pre automobilový priemysel ťažkom období,“ hodnotili svorne zástupcovia jednotlivých zúčastnených predajcov.

Trnava je celé desaťročia automobilovým mestom. Mali sme tu TAZ−ku, teraz francúzsku automobilku. Preto si myslím, že takáto akcia raz za čas do mesta patrí. Len
škoda, že neprišlo viac predajcov, veď tu máme toľko všelijakých salónov
,“ komentoval manželský párik, prechádzajúc sa medzi vystavenými modelmi.

Dvojdňové podujatie zorganizoval v závere minulého týždňa internetový portál trnava−live.sk v spolupráci s mestom Trnava.

FOTOGALÉRIA

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2012 14:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.