reklama

Vyhlásili anketu o najlepších športovcov Trnavy za rok 2012

Komisia mládeže a športu Mestského zastupiteľstva v Trnave vyhlasuje nový ročník tradičnej ankety Športovec mesta Trnava za rok 2012.

Okrem troch tradičných kategórií dospelí, mládež a kolektívy pribudla minulý rok kategória Ocenenie za rozvoj športu.

Mesto Trnava si tak chce uctiť trénerov, funkcionárov, jubilantov a ďalších, ktorí sa aktívnym prínosom podieľali na rozvoji športu a telesnej kultúry v Trnave,“ informovala Jana Gmitterová z referátu komunikácie trnavskej radnice.


Rok 2012 bol mimoriadne úspešný aj pre cyklistu Ivana Pašeka

ILUSTRAČNÉ FOTO: Erik Hirner

Nominácie je možné posielať poštou na referát športu Mestského úradu v Trnave alebo e-mailom na adresu eduard.gunis@trnava.sk najneskôr do 15. januára 2013.

Nominácia by mala obsahovať meno, klub alebo telovýchovnú jednotu, kontakt a najmä krátky opis tohtoročných úspechov nominanta.

V minuloročnej ankete získali v kategórii dospelých ocenenie futbalista Miroslav Karhan a športová strelkyňa Zuzana Štefečeková, medzi kolektívmi bodovali bejzbalisti TJ STU Angels, basketbalisti BK AŠK Slávia a tenistový oddiel TC Empire.

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2012 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vyhlásili anketu o najlepších športovcov Trnavy za rok 2012”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.