reklama

Vyhlásenie ankety o najlepšieho športovca Trnavy v roku 2011

Komisia mládeže a športu Mestského zastupiteľstva v Trnave vyhlasuje nový ročník tradičnej ankety Športovec roka za rok 2011.

Okrem troch tradičných kategórií Dospelí, mládež a kolektívy tento rok pribudla nová kategória Ocenenie za rozvoj športu. Mesto Trnava si tak chce uctiť trénerov, funkcionárov, jubilantov a ďalších, ktorí sa aktívnym prínosom podieľali na rozvoji športu a telesnej kultúry v Trnave.

Fanúšikom bejzbalu urobili radosť ziskom titulu bejzbalisti Angels Trnava

Ilustračné foto

Nominácie je možné posielať poštou na referát športu Mestského úradu v Trnave alebo e-mailom na adresu eduard.gunis@trnava.sk najneskôr do konca kalendárneho roka.

Nominácia by mala obsahovať meno, klub alebo telovýchovnú jednotu, kontakt a najmä krátky opis tohtoročných úspechov nominanta.

(tlačová správa)


Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2011 14:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.