reklama

Hlasujte v ankete o Športovca mesta Trnava za rok 2010

Do konca marca môžu športové a telovýchovné subjekty posielať návrhy na ocenenie v ankete o Športovca mesta Trnava za rok 2010.
Tradičnú anketu vyhlasuje Komisia mestského zastupiteľstva pre mládež a šport.
Bronzový medailista z MS v Osake a zlatý z ME v Barcelone je najväčším adeptom na zisk titulu Športovec mesta Trnava 2010

Návrhy je potrebné zaslať písomne na adresu Mesto Trnava, MsÚ, odbor vzdelávania, športu a kultúry, Trhová 3, 917 71 Trnava, alebo elektronickou poštou na adresu eduard.gunis@trnava.sk a to najneskôr do konca marca.

Hodnotené budú kategórie: dospelí, mládež a kolektívy.

Návrhy športových a telovýchovných klubov posúdi komisia pre mládež a šport, ktorá aj rozhodne o najlepších v jednotlivých kategóriách. Hlasovanie v ankete pre verejnosť zatiaľ nie je možné.
V budúcnosti by sme radi umožnili hlasovať aj každému obyvateľovi mesta, v súčasnosti je štatút ankety taký, že o návrhoch rozhoduje komisia,“ vysvetlil Eduard Guniš z mestského úradu.

V decembri vyhodnotil podobnú anketu aj Trnavský samosprávny kraj. Titul najlepšieho športovca získal kladivársky majster Európy za rok 2010, člen AŠK Slávia Trnava, Libor Charfreitag.

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2011 13:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.