reklama

Športový začiatok roku 2011 obstarajú bežecké podujatia

Pozývame vás na bežecké podujatia, ktoré pripravuje mesto Trnava v spolupráci s Atletickým klubom AŠK Slávia Trnava, Klubom rekreačného behu v Trnave – Občianskym združením beh.sk na začiatku roku 2011.
Športové podujatia sa uskutočnia v priestoroch Mestského športového areálu AŠK Slávia na Rybníku v rámci Trnavskej bežeckej trilógie (Zimný beh zdravia, Trnavský novoročný beh, Trojkráľová šestka).

Ilustračné foto

* Sobota 1. januára 2011 o 14.00 h:
Trnavský novoročný beh o Pohár primátora mesta Trnavy, 24. ročník.
Žiactvo na 1 238 m / asfalt (netradičná vzdialenosť pripomína rok udelenia výsad slobodného kráľovského mesta uhorským kráľom Belom IV.), hlavné preteky mužov (do 39, 40-49, 50-59, nad 60 rokov) a žien (do 39, nad 40 rokov) o Memoriál Ladislava Kmeča na 7,7 km / asfalt + terén; vecné ceny: traja najrýchlejší v každej kategórii + tombola.

* Štvrtok 6. januára 2011 o 11.00 h:
Trojkráľová šestka, 12. ročník.
Masový kros na 6 km (bez rozdielu kategórií), tombolové rozdeľovanie vecných cien.
Záverečná časť Trnavskej bežeckej trilógie a Trnavských dní telesnej kultúry.

Obhajcovia prvenstva v TBT: Andrej Orlický (Triatlon Team Trnava), Barbora Šaštinská (Slávia Trnava).

Pozn.: Štartový vklad sa neplatí. / Pretekári musia mať potvrdenie o lekárskej prehliadke, inak pobežia na vlastnú zodpovednosť. / Prihlášky vopred sa nevyžadujú. / Informácie: jaroslav.lieskovsky@trnava.sk (telefón 033-32 36 129, Mestský úrad v Trnave – odbor vzdelávania, športu a kultúry).

Mgr. Jaroslav Lieskovský, zakladateľ Trnavskej bežeckej trilógie
Mgr. Eva Charfreitagová, predsedníčka organizačného štábu
Karol Duffek, hlavný rozhodca pretekov
Ľudmila Hlaváčková, riaditeľka pretekov

Ulož ako PDF
Napísal 28. decembra 2010 23:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.