reklama

Atléti si na prelome rokov zasúťažia dosýta. Prihlasovanie na Trnavskú bežeckú trilógiu je spustené

Bežci z Trnavy aj širokého okolia sa chystajú užiť si prelom rokov v maratónkach. Ďalší ročník Trnavskej bežeckej trilógie je za dverami.

Na Štefana sa uskutoční Zimný beh zdravia, Trnavským novoročným behom so štartom na Trojičnom námestí privítajú atléti rok 2016 a o tradičný záver trilógie sa postará Trojkráľová šestka 6. januára.

Novinkou je online prihlasovanie na jednotlivé behy.

beh-trilogia

Ilustračné foto: AŠK Slávia

Prihlásiť sa môžete cez tento link, alebo aj priamo na mieste.

Ako poznamenal Marián Hammel z AŠK Slávia Trnava, pre zabezpečenie hladšieho priebehu prezentácie je lepšou alternatívou prihlasovanie online.

Všetci prihlásení, či už na mieste alebo online, si počas prezentácie musia vyzdvihnúť štartové číslo a čip. Pre pretekárov bude zabezpečený horúci čaj a ceny.

Štartovné je 2 eurá a platí sa pri prezentácii.

INFO:
Zimný beh zdravia – 26.12.2015, areál Slávia Trnava, štart: 11:00, trať: 3,9 km (3 okruhy) a 10 km (8 okruhov)
Trnavský novoročný beh – 1.1.2016, Trojičné námestie, Trnava, štart: 14:00, trať: 6,0km (4 okruhy) a žiaci do 15r 1,5 km (1 okruh)
Trojkráľová šestka – 6.1.2016, areál Slávia Trnava, štart: 11:00, trať: 6,2km (5 okruhov)

Viac informácií nájdete jednotlivých propozíciách:
Zimný beh zdravia
Trnavský novoročný beh
Trojkráľová šestka
Udalosť na Facebooku – www.facebook.com/events/963947493663319/

logo-trilogia

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2015 13:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.