reklama

Dobehnite si na Nový rok po pamätnú medailu Trnavského novoročného behu

Atletický klub AŠK Slávia Trnava pozýva bežcov na tradičný Trnavský novoročný beh, ktorý na Nový rok 1. januára 2017 oslávi okrúhle jubileum, 30 rokov. Minulý rok usporiadatelia presunuli štart preteku z trnavskej Slávie priamo do centra mesta a tento rok tomu nebude inak.

Prezentácia bude prebiehať pred Slovenskou poštou na Trojičnom námestí od 12:00 do 13:30. Štart hlavnej kategórie v behu na 6 km je naplánovaný na 14:00 hodinu a predchádzať mu bude len štart rámcových pretekov detí na 1,5 km o 13:45. Trať behu povedie historickým centrom mesta Trnava.

Trnavský novoročný beh je zároveň druhým dielom Trnavskej bežeckej trilógie, ktorá odštartovala na Štefana Zimným behom zdravia.

„Kým v prvom dejstve išlo skôr o povianočné stretnutie a ceny sa rozdávali tombolovým spôsobom, na Nový rok organizátori odmenia prvých troch najrýchlejších v každej vekovej kategórii. Na svoje si však prídu i rekreační bežci, keď že pre každého bežca v cieli je prichystaná jubilejná medaila,“ informoval Športový riaditeľ Atletického klubu AŠK Slávia Trnava Marián Hammel.


Každý účastník dostane pamätnú medailu

Medaily sú pripravené aj deti, ktoré pobežia kratšiu 1,5 km dlhú trať. Tú môžu absolvovať či už sami, v sprievode rodiča, alebo v kočíku. Na detský beh nie je potrebná registrácia vopred, stačí sa včas dostaviť do priestorov štartu.

Registrácia do hlavného behu na 6 km je spustená online na www.asktt.sk a bude prebehať aj na mieste v deň preteku počas prezentácie. Všetci pretekári sú povinní vyzdvihnúť si štartové číslo a čip.

Viac informácií nájdete v propozíciách: Trnavský novoročný beh – link tu.


Štart bude aj v tomto roku na Trojičnom námestí

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2016 8:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.