reklama

V nedeľu sa uskutoční v centre Trnavy premiéra Mikulášskeho behu

Organizátori Vianočných trhov v spolupráci s Atletickým klubom AŠK Slávia Trnava pripravujú premiéru športového podujatia Mikulášsky beh.

V nedeľu 4. decembra 2016 sa uskutoční v centre Trnavy 1. ročník Mikulášskeho behu.

Na bežeckých fanúšikov čaká takmer štvorkilometrová trasa historickým centrom Trnavy. Štart je naplánovaný na 11. hodinu.

Otvorené sú kategórie mužov aj žien bez rozdielu veku. Obzvlášť vítaní sú pretekári v mikulášskych kostýmoch alebo čiapkach.

mikulassky-beh-t

Foto: Vianočná Trnava

Do štvrtka 1. decembra 18:00 je možné zaregistrovať sa pohodlne prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na stránke vianocnatrnava.sk.

Účastnícky poplatok 4 eurá je možné uhradiť bankovým prevodom, na základe informácií, ktoré obdržíte v konfirmačnom maile alebo v hotovosti, priamo na mieste konania behu.

V cene registračného poplatku je aj mikulášska čiapka.

V prípade, že sa nezaregistrujete online, registrácia sa uskutoční aj priamo v priestore štartu a cieľa na Trojičnom námestí v čase od 9:00 do 11:00 hod.

Štart pretekov je na Trojičnom námestí, trasa pokračuje na pešiu zónu, ďalej cez Promenádu na Zelený kríček, Štefánikovu, Františkánsku, k Bernolákovej bráne a opať cez Promenádu v opačnom smere k evanjelickému domu, na pešiu zónu a do cieľa na Trojičnom námestí.

Mapa behu:
mapa-mikulasskybeh2016

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2016 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V nedeľu sa uskutoční v centre Trnavy premiéra Mikulášskeho behu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.