reklama

Spartak odohrá prvý jarný zápas v Trnave, alternatíva Senec padla

To, čo sa zdalo už takmer hotovou vecou, sa nestane. Corgoňligový klub FC Spartak Trnava počas výstavby novej City – Arény Štadióna Antona Malatinského v seneckom Národnom tréningovom centre (NTC) hrávať nebude.

Chceli sme hrať v Senci. Na Slovenský futbalový zväz aj Mesto Senec sme poslali žiadosti, ale pre veľkú vyťaženosť NTC, najmä reprezentačnými výbermi, je to nereálne a pri Slnečných jazerách náš klub hrávať nebude,“ povedal PR a event manažér trnavského Spartaka Marek Ondrejka.

Trnavčania tak musia hľadať ďalej.


Otázka dočasného pôsobiska klubu zostáva naďalej otvorenou

Sme na začiatku procesu hľadania nášho prechodného domova pre majstrovské duely. Sme tam, kde sme boli pred mesiacom a pol. Rozhodnutie padne v januári. Isté ale je, že vzhľadom na to, že povolenie na búracie práce Štadióna Antona Malatinského dostane investor začiatkom marca, prvý domáci jarný duel s FC Nitra odohráme ešte na svojom štadióne v Trnave,“ uzavrel Ondrejka.

(Tlačová správa FC Spartak)

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2012 11:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spartak odohrá prvý jarný zápas v Trnave, alternatíva Senec padla”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.