reklama

Prvým obyvateľom mesta Trnava v roku 2013 sa stala Ella Brezovská

Elle Brezovská sa stala prvým obyvateľom mesta Trnava narodeným v roku 2013.

Prvé dieťa mamičky Júlie a otca Andreja prišlo na svet vo Fakultnej nemocnici v Trnave 1. januára 2013 o 4.50 hodine.

Posledným Trnavčanom, ktorý prišiel na svet v roku 2012, je Michal Malovec. Narodil sa na Silvestra o 14.30 hodine. Michal je druhým dieťaťom rodičov Vladimíry a Jaroslava.

Vôbec prvým bábätkom, ktorého priviedli v roku 2013 na svet lekári a sestry na novorodeneckom oddelení trnavskej fakultnej nemocnice, sa stala Tamara Žážová z Dolných Zeleníc.

Viac ako 3200 gramov vážiace dievčatko sa narodilo na Nový rok o 3.30 hodine.

Mamičkám a ich čerstvým bábätkám prišiel v stredu 2. januára zablahoželať na novorodenecké oddelenie osobne aj primátor mesta Vladimír Butko.

Okrem symbolického finančného obnosu venovalo mesto všetkým trom novorodencom aj drobné darčeky v podobe detského oblečenia a hračiek.

brezovska
Prvú Trnavčanku v roku 2013 porodila Júlia Brezovská

malovec
Michal Malovec sa narodil v posledný deň roku 2012

zazova
Prvé dieťatko narodené v tomto roku v trnavskej nemocnici – Tamarka Žážová v náručí mamičky

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2013 13:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.