reklama

Subjekty z rôznych oblastí sa môžu do 15. marca uchádzať o mestské dotácie

Mesto Trnava vyhlasuje súťaž o získanie dotácií na umeleckú činnosť a aktivity v oblastiach kultúry, mládeže, športu, charity, ekológie, zdravotne postihnutých, zdravia a protidrogovej prevencie.

Na tento účel vyčlenila mestská samospráva v tohtoročnom rozpočte mesta dovedna 126 640 eur. Vlani podporila samospráva formou dotácií projekty jednotlivcov a subjektov sumou 150-tisíc eur.

Žiadosti o získanie dotácií je potrebné doručiť do 15. marca 2013 na vzorových tlačivách na adresu Mesto Trnava, Hlavná 1, 917 71 Trnava.

Tlačivo si môžete stiahnuť prostredníctvom tohto odkazu.

radnica

ILUSTRAČNÉ FOTO

Každá žiadosť musí povinne spĺňať kritériá v zmysle VZN č. 389, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 381 určujúce metodiku poskytovania dotácií z rozpočtu mesta Trnavy.

Zoznam aktivít a oblastí, ktorých rozvoj podporuje mesto Trnava formou dotácií:
● Športové aktivity
● Aktivity mládeže
● Záujmová umelecká činnosť a kultúrne aktivity
● Charita
● Zdravotne postihnutí
● Zdravie a protidrogová prevencia
● Ekológia a životné prostredie

Bližšie informácie získate prostredníctvom kontaktných osôb:

● Športové aktivity
Mgr. Eduard Guniš / eduard.gunis@trnava.sk

● Aktivity mládeže
Ing. Katarína Haršányiová / katarina.harsanyiova@trnava.sk

● Záujmová umelecká činnosť a kultúrne aktivity
Mgr. Bc. Michal Žitňanský, PhD. / michal.zitnansky@trnava.sk

● Charita
Mária Peciarová / maria.peciarova@trnava.sk

● Zdravotne postihnutí
Ľubica Novanská / lubica.novanska@trnava.sk

● Zdravie a protidrogová prevencia
Mgr. Ingrid Huňavá / ingrid.hunava@trnava.sk

● Ekológia a životné prostredie
Ing. Alena Dostálová / alena.dostalova@trnava.sk

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2013 14:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Subjekty z rôznych oblastí sa môžu do 15. marca uchádzať o mestské dotácie”

 1. 1
  Charita, utulok says:

  Prosim Vas, kde je mozne precitat si ake granty boli podane a pre ktoru kategoriu? Je mozne nejako poziadat pana primatora aby to bolo verejne na ich stranke, akoze ked pride nejaky grant, ze ho daju napriklad oxeroxovany na ich webku? Chcela by som urobit nieco charitativne pre utulok pre opustenych psikov, nejake podujatie, za par euro, ale aby prisli ludia a vstupne by sa dalo na utulok… ale nechcem riskovat, ze v tej polozke niekto urobi ten isty napad a potom ten grant neprejde… takze da sa to najst na ich webke, taky priebezny zoznam a tak?

  • 1.1
   Charita, utulok says:

   Alebo mam o to poziadat emailom toho pana, ktory za cast CHARITA zodpoveda, aby mi poslal informaciu, ze ci niekto ziada nejake peniazky na psikov a utulok konkretne aby sa nam tie projekty nepobili? Lebo na WEB stranke neviem najst taku kategoriu, ze granty, ktore su v hodnoteni. Dik, Sona

   • 1.1.1
    Mihoč says:

    Myslím, že nie sú zverejňované všetky podané návrhy, zverejnené budú zrejme až po vyhodnotení a to len tie, čo boli podporené. Určite sa mailom alebo ešte lepšie telefonicky obráťte na toho pána, ktorý má charitu na starosti a povedzte mu o svojom zámere. On potom môže ďalších záujemcov smerovať na vás a takto môžete spraviť projekt spoločne. Každopádne by som ale nečakal a začal s vypracovaním samostatne, pretože sa môže stať, že sa neozve nikto.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.