reklama

Na dotácie aktivít vyčlenilo mesto 136-tisíc eur. Žiadosti možno predkladať do 27. februára

Mesto Trnava vyhlasuje súťaž o získanie dotácií na aktivity v oblastiach kultúry, mládeže, športu, charity, ekológie, zdravotne postihnutých, zdravia a protidrogovej prevencie a adaptácie na zmenu klímy.

Z rozpočtu podporí mesto v roku 2015 aktivity a projekty sumou viac ako 136-tisíc eur.

Každý subjekt môže predložiť v jednom roku maximálne dve žiadosti o dotáciu, bez ohľadu na oblasti, do ktorých sú žiadosti zamerané, pričom účel týchto žiadostí nesmie byť rovnaký.

„V prípade doručenia viacerých žiadostí než je uvedené v predchádzajúcej vete od jedného subjektu, bude tento uchádzač vyradený zo súťaže,“ upozorňuje samospráva na základe platného Všeobecne záväzného nariadenia.

radnica

Ilustračné foto

Žiadosti o získanie dotácií (link na stiahnutie tlačiva) je potrebné doručiť do 27. februára 2015 na vzorových tlačivách na adresu Mesto Trnava, Hlavná 1, 917 71 Trnava.

Vzorové tlačivá sú zverejnené na internetovej stránke mesta v sekcii Občan/Úradné tlačivá (link).

V aktuálnom rozpočte mesta neboli na rok 2015 vyčlenené finančné prostriedky na oblasť Výchova a vzdelávanie a vznikla nová oblasť s názvom Adaptácia na zmenu klímy.

V roku 2014 poskytlo mesto formou dotácií 126-tisíc eur, rok predtým radnica finančne podporila aktivity vo forme dotácií sumou 138-tisíc eur.

Zoznam aktivít a oblastí, ktorých rozvoj podporuje mesto Trnava formou dotácií schválených v rozpočte na rok 2015:

Športové aktivity
Aktivity mládeže
Záujmová umelecká činnosť a kultúrne aktivity
Charita
Zdravotne postihnutí
Zdravie a protidrogová prevencia
Ekológia a životné prostredie
Adaptácia na zmenu klímy

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2015 11:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.