reklama

Mesto poskytne na podporu projektov a aktivít 155-tisíc eur. Žiadosti je potrebné predložiť do 15. februára

Mesto Trnava vyhlasuje každoročne súťaž o získanie dotácií zo zdrojov mestského rozpočtu.

Na tento účel vyčlenila mestská samospráva v roku 2016 spolu 155 640 eur.

Uchádzači môžu získať finančnú podporu zo strany mesta na projekty v oblastiach športové aktivity, aktivity mládeže, výchova a vzdelávanie, záujmová umelecká činnosť a kultúrne aktivity, charita, zdravotne znevýhodnení, zdravie a drogová prevencia, ekológia a životné prostredie a adaptácia na zmeny klímy.

trnava-radnica-zima

Ilustračné foto

Žiadosti o získanie dotácií (stiahnuť tu) je potrebné doručiť do 15. februára 2016 na vzorových tlačivách (stiahnuť tu) na adresu Mesto Trnava, Hlavná 1, 917 71 Trnava.
Vzorové tlačivá sú zverejnené na internetovej stránke mesta v sekcii Občan/Úradné tlačivá. Žiadosť na športové aktivity bude aktuálna od pondelka 25. januára.

Každá žiadosť musí povinne spĺňať kritériá v zmysle VZN č. 457, ktorým sa určuje metodika poskytovania dotácií z rozpočtu mesta Trnavy.

Každý subjekt môže predložiť v jednom roku maximálne dve žiadosti o dotáciu, bez ohľadu na oblasti, do ktorých sú žiadosti zamerané, pričom účel týchto žiadostí nesmie byť rovnaký. V prípade doručenia viacerých žiadostí než je uvedené v predchádzajúcej vete od jedného subjektu, bude tento uchádzač vyradený zo súťaže.

Dotácia nebude poskytnutá neposkytuje žiadateľovi, ktorý v predchádzajúcom roku použil poskytnutú dotáciu na iný účel, ako bolo stanovené v zmluve, nepredložil zúčtovanie dotácie v súlade s VZN alebo nedodržal zmluvné podmienky o poskytnutí dotácie.

Informácie k dotáciám a darom za jednotlivé oblasti poskytnú:

Športové aktivity
Mgr. Eduard Guniš / eduard.gunis@trnava.sk

Aktivity mládeže
Ing. Katarína Haršányiová / katarina.harsanyiova@trnava.sk

Výchova a vzdelávanie
PhDr. Monika Bašnáková / monika.basnakova@trnava.sk

Záujmová umelecká činnosť a kultúrne aktivity
Mgr. Daniela Štefková / daniela.stefkova@trnava.sk

Charita
Mária Peciarová / maria.peciarova@trnava.sk

Zdravotne znevýhodnení
Ľubica Novanská / lubica.novanska@trnava.sk

Zdravie a drogová prevencia
Mgr. Ingrid Huňavá / ingrid.hunava@trnava.sk

Ekológia a životné prostredie
Ing. Alena Dostálová / alena.dostalova@trnava.sk

Adaptácia na zmeny klímy
Ing. arch. Soňa Balážová / sona.balazova@trnava.sk

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2016 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.