reklama

Krásnemu športovému zážitku chýbalo viac šťastia

Trnavské volejbalistky privítali hráčky TAMI Bratislava. V predchádzajúcich zápasoch sa Hit UCM Trnava už podarilo Bratislavčanky zdolať a preto sa očakávali vyrovnané zápasy.

Svoje plány zosadiť súpera z prvého miesta v tabuľke však v prvých troch setoch domáce nenapĺňali. Po troch setoch prehrávali 2:1 a v štvrtom sa na súperky doťahovali od začiatku setu.

Vďaka bojovnosti všetkých domácich hráčok si vybojovali piaty set a istotu zisku minimálne jedného bodu za vyhraté dva sety.

Piaty set priniesol nezvyčajne vyrovnaný priebeh a rozhodovalo sa až v závere.

Po záverečnej lopte však boli šťastnejšie hosťujúce hráčky. Ku kvalitnému výkonu a bojovnosti hráčok Hit UCM Trnava chýbalo kúsok viac šťastia a diváci aj hráčky mohli odchádzať spokojnejší.

volejbal-ucm

Foto: Tatiana Šimorová

Druhý zápas kopíroval ten prvý, keď piaty set si zázračne vybojovali v štvrtom sete, v ktorom prehrávali aj o 6 bodov. Napriek smutnému záveru mohli diváci sledovať jeden z najkvalitnejších volejbalových výkonov volejbalistiek Hit UCM Trnava.

Ženy 1. liga západ
Hit UCM Trnava – TAMI Bratislava
2:3 (-14,21,-16,25,-13), 2:3 (-19,22,-16,26,-14)

Po 20. odohratých zápasoch figuruje HiT UCM na štvrtej priečke tabuľky.

Nasledujúci zápas odohrajú Trnavčanky v Komárne v nedeľu 3.2.2013.

Cez víkend pokračujú po zimnej prestávke aj mladšie kategórie Hit Trnava.

V sobotu 2.2.2013 staršie žiačky Hit Trnava hrajú domáci zápas proti Senici v telocvični na ZŠ Spartakovskej o 10.00 hod.

Pavol Mančák
Športový manažér Volejbalovej akadémie v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2013 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.