reklama

Volejbalistky sa nedočkali očakávaných víťazstiev proti Krupine

V prvom volejbalovom zápase v roku 2013 privítali hráčky Hit UCM Trnava súperky z Krupiny. Práve domáce hráčky v závere minulého roku dokázali predbehnúť súperky v tabuľke o jeden bod a preto bol dvojzápas rozhodujúci o miesto v tabuľke i o udržanie sa v kontakte s vedúcimi družstvami tabuľky – Komárnom a Bratislavou.

Prvý zápas však fanúšikov volejbalu nenadchol, keďže volejbalistky oboch družstiev produkovali veľké množstvo chýb. Pre domáce volejbalistky vyznel najlepšie druhý set, v ktorom svoje súperky zdolali rozdielom dvoch tried. V ostatných troch setoch však nedokázali Krupinské mladé hráčky zdolať, robili chyby v obrane, na sieti aj v poli, a útok pre súperky nepredstavoval riziko.

hit-volejbal

FOTO: Tatiana Šimorová

Rozdielny bol druhý zápas, ktorý priniesol dramatickú koncovku druhého setu. Vyhratý prvý set pre domáce volejbalistky 27:25 znamenal začiatok prebudenia sa hráčok Hit UCM Trnava v druhom zápase aj vďaka obetavým výkonom v poli univerzálnej hráčky Zuzany Šarnikovej. Príjemným prekvapením bol výkon hrajúcej trénerky Kristíny Pomsárovej, ktorá na smečiarskom poste nahradila zranené hráčky a prispela po zlepšenom výkone celého družstva k víťazstvu v druhom zápase v pomere 3:1 a zariadila 3. miesto v tabuľke aj po 11. kole.

1. liga žien
Hit UCM Trnava – Krupina 1:3
(-20,14,-20,-20) a 3:1 (25,21,-23,13)

Nasledujúci víkend privítajú trnavské volejbalistky momentálneho lídra tabuľky družstvo z Bratislavy.

Ich vzájomné zápasy napovedia ciele družstva Hit UCM Trnava v prebiehajúcom ročníku súťaže.

Prvý zápas sa začína v sobotu 26. januára o 14.00 hod. v telocvični na ZŠ Atómovej.

Tešíme sa na vašu účasť.

Pavol Mančák
manažér Volejbalovej akadémie v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2013 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.