reklama

Pocit z víťazstva už poznajú aj staršie žiačky HIT Trnava

ŽIAČKY: VKM Piešťany „B“ – VO Hit Trnava 2:3, 0:3

Víkend priniesol premiérové víťazstvo najmladších volejbalistiek VO Hit Trnava v kategórii starších žiačok, keď dokázali v oboch zápasoch zvíťaziť proti družstvu z Piešťan.

Začiatok zápasu sa však nevyvíjal v prospech trnavských volejbalistiek. „Družstvo pod vedením kapitánky Paulíny Duchoňovej podalo od 3. setu prvého zápasu sústredený výkon, prejavilo veľkú túžbu po víťazstve, nezložilo zbrane ani po nepriaznivom vývoji a po prehratých dvoch setoch vyhralo nasledujúcich 6 setov po sebe,“ uviedol tréner Peter Kuzma.

Trnavské hráčky sa v úvode prvého stretnutia nechali zaskočiť domácimi a rýchlo prehrávali 0:2 na sety. Následne tréner Peter Kuzma vykonal malé zmeny v zostave, po ktorých sa hra družstva zlepšila a v ďalšom priebehu zápasu si hráčky Trnavy vo všetkých troch nasledujúcich setoch postupne vytvorili náskok a otočili výsledok zápasu vo svoj prospech na 3:2.

Druhé stretnutie už bolo v réžii „rozbehnutých“ hráčok Trnavy a vyhrali ho jednoznačne 3:0.

V najbližšom zápase sa žiačky VO Hit Trnava predstavia v domácom prostredí v sobotu 17. 11. 2012 o 10,00 hod. v telocvični ZŠ na Spartakovskej, keď privítajú družstvo Púchova.

FOTO: Tatiana Šimorová

KADETKY: VO Hit Trnava – Skalica 0:3, 0:3

Na prvé víťazstvo stále čaká družstvo kadetiek, ktoré v zápase so Skalicou bolo blízko k víťazstvu v treťom sete prvého zápasu.

V niekoľkých setoch viedli trnavské hráčky v celom priebehu, ale v koncovke nedokázali dotiahnuť set do víťazného konca.

Najbližšie budú mať možnosť prelomiť nepriaznivú sériu v Senici, kde sa predstavia v nedeľu 18.11.2012.

Družstvo žien HIT UCM Trnava sa najbližšie predstaví v Krupine, v nedelu 18.11.2012. Pôvodne sa mal zápas odohrať v Trnave, avšak z dôvodu opravy telocvične sa zápas uskutoční v Krupine.

Pavol Mančák, manažér VO HIT Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2012 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.