reklama

Volejbalové kadetky sa dočkali prvého bodu. Chceli viac

Trenčín – Hit Trnava 3:2 (19, -18, -18, 16, 12), 3:1 (-16,21,22,21)

Vo víkendovom zápase v Trenčíne mali trnavské volejbalové kadetky poslednú tohtoročnú šancu prelomiť nepriaznivé výsledky.

Po prehratom prvom sete začali Trnavčanky cítiť šancu. V druhom sete si vypracovali náskok, ktorý si do konca setu udržali. Rozbehnuté hráčky Hit Trnava si podľa slov trénera Petra Tomana išli po víťazstvo avšak plány na prvé víťazstvo zastavilo nepríjemné zranenie kapitánky trnavského tímu v treťom sete.

FOTO: Tatiana Šimorová

Zápas sa rozhodoval v piatom sete, ktorý však lepšie psychicky zvládli hráčky Trenčína. Pre kadetky vyhraté dva sety v prvom zápase znamenajú prvý bod do tabuľky.

V poslednom tohtoročnom zápase sa budúcu sobotu predstavia volejbalistky Hit UCM Trnava v Komjaticiach. Občianske združenie Hit Trnava a Volejbalová akadémia v Trnave ukončia rok 2012 vyhlásením najlepšej volejbalistky medzi staršími žiačkami, kadetkami a ženami.

Pavol Mančák

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2012 12:34. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.