reklama

Do Modranky sa po oprave chodníkov dostanete peši aj na bicykli bezpečne popri Trnávke

Trnavská samospráva odovzdala ešte na konci minulého roka do užívania dva vynovené úseky cestičiek určených pre chodcov aj cyklistov povedľa toku Trnávky.

Chodci aj cyklisti s príchodom jari ocenia úpravu nespevneného povrchu formou betónových kociek na približne kilometer dlhom úseku od Vlárskej po Mikovíniho ulicu.

Od mosta na Mikovíniho ulici pokračovala oprava prepojovacieho chodníka po Hraničnú ulicu do Modranky.

Tento úsek je dlhý 900 metrov.

prepojovaci-modranka
Prepojovací chodník medzi Modrankou a Trnavou

Povrch prepojovacieho chodníka je riešený z asfaltobetónu a poskytuje chodcom či cyklistom komfortnejšie využívanie cestičky v pokojnom prostredí okolia Trnávky.

Chodci a cyklisti môžu tak môžu obe cesty, ktoré pretína len Mikovíniho ulica, využívať ako bezpečnú spojnicu medzi Trnavou a Modrankou.

Z Trnavy sa na komunikáciu napojíte v smere od Tamaškovičovej na Vajslovu a pokračujete v smere do Modranky.

Začiatok chodníka vo Vajslovej doline:

Zväčšiť mapu

Pohľad od Mikovíniho ulice:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2013 14:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do Modranky sa po oprave chodníkov dostanete peši aj na bicykli bezpečne popri Trnávke”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.