reklama

Squashoví juniori z Pohody opäť na popredných priečkach

V sobotu 23. marca sa do Liptovského Mikuláša vybrala na štvrté kolo slovenskej série juniorských squashových turnajov trojica hráčov z Centra talentovanej mládeže zriadeného v rámci Sport clubu Pohoda Trnava.

Ich aktuálna forma dávala tušiť, že môžu pomýšľať na popredné umiestnenia vo svojich kategóriách. Kristína Šmičková si z Mikuláša odniesla prvenstvo za víťazstvo v kategórii G15. Karin Velická si vybojovala v kategórii G15 druhé miesto. Martin Siska si na poslednom turnaji pred aprílovými Majstrovstvami Slovenska vybojoval svoj premiérový titul, keď zvíťazil v Mikuláši v kategórii B17.

junior-squash
Úspešní juniori z Centra talentovanej mládeže pri SC Pohoda Trnava. Šmičková, Siska, Velická (zľava)

Vzhľadom na to, že začiatkom februára sa Martin Siska a Kristína Šmičková stali zmluvnými hráčmi firmy Tecnifibre, ktorá sa bude minimálne rok starať o zabezpečenie športovej výstroje oboch hráčov je predpoklad, že táto podpora sa odzrkadlí aj na výsledkoch oboch juniorov.

Zostáva veriť že na Majstrovstvách Slovenska budú naši hráči úspešní a zavŕšia tak svoju cestu do reprezentačného výberu SR, ktorý vycestuje v máji tohto roku do Španielska na Majstrovstvá Európy družstiev 15 a 17 ročných hráčov.

(rs)

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2013 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.